Víta Vás Mystic Day


Značková predajňa Mystic Day prináša šaty pre dámy všetkých vekových kategórii, ktoré milujú módu, štýl, kvalitné materiály, skvelé strihy. Vyberte si z našej bohatej ponuky v e-shope.

 

Viva kolekcia MD JAR/LETO '23!
 
Viva magenta- farba roka 2023, prekypuje nadšením, silou a elánom. Je to farba sýta a energická. Odtieň magenty nájdeme v prírode, odtieň karmín produkuje chrobák červec nopálový a je jedným z najstarších a najvzácnejších prírodných farbív. Výnimočná je farba magenta tým, že skrýva v sebe radosť zo života a podporuje optimizmus. A taká je aj naša nová kolekcia Mystic Day JAR/LETO '23 plná sýtych farieb.
Okrem magenty je tu aj nádherná plná tyrkysová, temperamentná červená, ale aj výrazná limetková a atramentová modrá. Sýte farby sú doplnené v kolekcii aj o jemnejšie tóny béžovej a pudrovej.
 

 

 

 

 

 

 
Nesmrteľná kombinácia čiernej a bielej rozbehla našu novú kolekciu. V strihoch zachovávame trend, ktorý preferujú dámy milujúce značku Mystic Day.Elegancia a štýl modelov puzdrových šiat doplnené sačkom alebo bolérkom alebo ženské strihy áčkových šiat, ktoré podporia krásu ženských línií. Zo vzorov prevládajú v jarnej kolekcii predovšetkým jemné kvetinové vzory. Jarná príroda okolo nás je ich nekonečnou inšpiráciou.V čierno- bielej kombinácii sú to naopak abstraktné a urbárne vzory svetovej metropoly Paríž!Materiály jarnej kolekcie sú už ľahučké, kvalitné prevedenie všetkých elastických materiálov sú základom celej kolekcie.
Čo dodať? Potešte svoje jarné JA a vytvorte si nádherný jarný a letný šatník z úžasných a kvalitných kúskov značky Mystic Day. ❤️

 

» Viac o nás