Domov    O nás

O nás

Značka Mystic Day vám prináša štýl a eleganciu!

 

"Módu si môžete kúpiť, ale štýl, ten musíte mať." Coco Chanel

Skvelý citát na vystihnutie značky elegantných, luxusných šiat, s ktorými prišla na trh naša firma INVIVA s.r.o.

Našu prvú predajňu sme otvorili v máji 2018 v Trnave. Odvtedy je značka Mystic Day súčasťou šatníkov našich spokojných zákazníčok na Slovensku, ktoré milujú módu, štýl a eleganciu. Dnešný módny biznis ponúka zákazníkom tovar rôznej kvality, značiek, modelov a rôznorodosti. No často práve tento veľký výber spôsobuje, že nájsť si kvalitné a elegantné oblečenie vyžaduje od zákazníkov veľa námahy a času.

Dámy, na ktoré je značka Mystic Day zameraná, sú sebavedomé, elegantné, sú rady jedinečné a predovšetkým majú svoj štýl. Mystic Day priniesla na trh kvalitné šaty v segmente dámskej módy, ktorý tu dlhé roky chýbal. Nie každá štyridsiatnička, či päťdesiatnička chce vyzerať ako jej dorastajúca tínedžerka. Veta „...vyzeráte ako sestry“ síce môže byť pre niektoré dámy povzbudzujúca, ale rozhodne nie je hodnotením ich elegancie a štýlu. Šaty zvýraznia ženskosť, dodajú noblesu a sebavedomie každej žene. Zvlášť také, v ktorých sa cítite príjemne a pohodlne. Práve tieto kritériá, elegancia, luxus a jedinečnosť, ktoré sú podtrhnuté kvalitou a príjemným nosením, sú zahrnuté v šatách Mystic Day.

K predajni Mystic Day Trnava pribudla v roku 2019 aj predajňa Mystic Day Košice. Súčasťou propagácie značky boli naše úspešné módne prehliadky. V Synagóga Café Trnava v roku 2018, na Nádvorí v Trnave v roku 2019. Počas Fashion Week Košice sme sa predstavili publiku a milovníčkam módy samostatnou módnou prehliadkou.

Značka má svoju základňu v Budapešti, kde sa tieto šaty navrhujú, ale aj vyrábajú. Vznikla v roku 2008 a svoju dnešnú úroveň dosiahla pod vedením návrhárky Ildikó Lörincz. Kolekcie šiat sú rozdelené na dve hlavné sezóny Jar/Leto a Jeseň/Zima. V rámci jednotlivých sezón však prinášame každý týždeň nové modely šiat, v malých dizajnových sériách, nepracujeme nárazovo na celej kolekcii, ale prinášame každý týždeň niečo nové.

Základom úspechu šiat sú výborné strihy, príjemné materiály, ktoré zodpovedajú potrebám žien, aby vyzerali upravene, elegantne a zároveň, aby sa v šatách cítili príjemne. Dizajny látok potom tvoria pomyselnú čerešničku na torte.

Šaty Mystic Day sú šaty, ktoré milujú moderné ženy, pretože sa v nich spája túžba dám vyzerať žensky a elegantne a zároveň jedinečne. Našou snahou nie je vyrábať lacné kúsky, ktoré Vám vydržia jednu sezónu vo veľkých množstvách. Naša móda je tvorivá, elegantná a kvalitná, a zároveň cenovo dostupná. Je určená pre aktívne tridsiatničky, štyridsiatničky, päťdesiatničky.... ale svoje kúsky si nájdu aj naše elegantné staré mamy. Vzniká v malých variabilných kolekciách a každý týždeň prinášame nové modely. Šaty, ktoré Vám skvele sedia a cítite sa v nich dobre, si môžete obliecť aj viackrát a vždy v nich budete vyzerať skvelo. Stavili sme na kvalitu, výborné strihy, moderné materiály a dizajnové modely.

Stratégiou značky je budovať si svoju klientelu aj prostredníctvom webu a sociálnych sietí, kde často získavame priamo a bezprostredne reakcie na naše nové modely od našich fanúšikov a zákazníčok.

Značka Mystic Day chce osloviť zákazníčky na celom Slovensku, a preto otvárame pomyselné dvere na našom novom vylepšenom e-shope www.mysticday.sk. Budeme radi, ak sa stránka www.mysticday.sk stane Vašou prvou voľbou, ak budete hľadať šaty na akúkoľvek príležitosť, keď budete chcieť byť elegantná, štýlová, jedinečná a kvalitne oblečená.

Šaty Mystic Day nie sú len pekné šaty na jednu príležitosť v roku, my obliekame dámy na každý deň, do práce, na večierok, na ples, na svadbu... Jednoducho, oblečieme vás na každú príležitosť denného i sviatočného charakteru. Chceme byť súčasťou Vašich najkrajších dní, ako aj každého všedného dňa, v ktorom si oblečiete naše šaty.

Oblečte si tie najkrajšie šaty a cíťte sa skvelo! 

 

  Košice                                                                                                                                                                                      
    
 
  Trnava

                                           

  Bratislava                                                             

    

 
 
 
 
 Mystic Day
 

TRNAVA, Trojičné námestie 5915/9

KOŠICE, Hlavná 16

BRATISLAVA,Bory Mall,Lamačská brána 6780                                              

  www.mysticday.sk